Braci Niemojowskich 31N, Kalisz
697107637 obsluga@bok.jarkal.pl
JARKAL PL - rozwiązania dla domu i firm

Usługa eDysk

Specjalnie dla Państwa, uruchomiliśmy usługę o nazwie eDysk dostępną 24h/7 dni w tygodniu pod adresem www.twojdysk.net

edysk

Na czym polega usługa eDysk?

Usługa eDysk pozwala na kopiowanie ważnych dla nas danych (takich jak – zdjęcia, muzyka, dokumenty) do wirtualnego dysku do którego mamy dostęp poprzez internet lub program z dowolnego komputera, tableta oraz smartfona.

Nie musimy już zabierać komputera ze sobą, aby pokazać innym swoje zdjęcia, prezentację i muzykę. Wystarczy zalogować się na swój eDysk aby mieć dostęp do swoich plików.

Istotnym i ważnym elementem jest regularne tworzenie kopi zapasowej swoich danych, z eDyskiem nie musisz martwić się o utratę danych, niezależnie czy zepsuje Ci się dysk w komputerze, czy niechcący usuniesz lub sformatujesz swoje dane. Wszystkie pliki przechowywane są na eDysku na którym automatycznie tworzona jest kopia zapasowa.

Dla kogo?

Wszyscy którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo, często spotykamy się w naszej pracy z osobami i firmami, które ryzykują przechowując swoje dane z kilku lat bez kopii zapasowej. Należy pamiętać, że dyski mają określoną żywotność, jeżeli nie masz jeszcze kopii zapasowej warto ją zrobić używając eDysku – zanim będzie za późno.

Odzyskanie danych z dysku który uległ awarii bądź uszkodzeniu fizycznemu przez wyspecjalizowaną firmę to kilka tysięcy złotych.

twojdysk

Czy to jest bezpieczne?

Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa. Administratorzy serwerów dbają o to, aby nasze serwery i Państwa dane korzystały z najnowszych dostępnych zabezpieczeń.

Logowanie odbywa się za pomocą loginu i hasła z wykorzystaniem protokołu SSL (jest to protokół sieciowy używany do bezpiecznych połączeń internetowych), z protokołu takiego korzystają Państwo np. logując się do Banku.

Istnieje także możliwość wprowadzenia weryfikacji dwu etapowej, po wpisaniu hasła klient musi przepisać w krótkim czasie specjalny kod wyświetlający się w aplikacji na komórce.

Jak zalogować się do eDysku?

Jest wiele możliwości korzystania z eDysku – bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową, sposobem “przenieś i upuść” lub z dedykowanej aplikacji na PC, tablet oraz smartfona.

Aplikacja zainstalowana na komputerze, daje możliwość automatycznej synchronizacji (lustrzanego odbicia) wybranego folderu lub całego dysku.

Jak szybko zapisują się pliki?

Wszystko zależy od łącza jakie posiada użytkownik, a dokładnie jego uploadu. W trosce o najwyższą jakość obsługi wszystkich klientów, ustalono optymalny przesył do 10Mb/s.

Przykładowe czasy zapisu przy prędkości 10Mbit/s:

  • Plik mp3 lub dużej rozdzielczości zdjęcie o rozmiarze 4MB – zapisze się w czasie ok. 4 sekund.
  • Program o rozmiarze 100 MB zapisze się w czasie ok. 1 min i 20 sekund.
  • Film o rozmiarze 700MB zapisze się w czasie ok. 9 minut.

Pamiętaj, że oprócz wygody i dostępu do swoich danych 24h na dobę z dowolnego komputera (po wprowadzeniu loginu i hasła), posiadasz ceną kopie zapasową swoich danych. W cenie darmowe przeszkolenie z obsługi eDysk.

Prosimy pamiętać, aby po zalogowaniu do konta zmienić hasło.

Jak zamówić eDysk i ile to kosztuje?

Usługę można zamówić w naszym biurze, telefonicznie lub poprzez email. Cena usługi zależna jest od wielkości przestrzeni dyskowej.

Przykładowy pakiet 50GB przestrzeni dyskowej na rok kosztuje 149.99 zł brutto.

Potrzebujesz pomocy lub więcej informacji? – zadzwoń 697107637 lub napisz obsluga@bok.jarkal.pl