Braci Niemojowskich 31N, Kalisz
697107637 obsluga@bok.jarkal.pl
JARKAL PL - rozwiązania dla domu i firm

Hosting

servOferujemy profesjonalne serwery i konta hostingowe o zróżnicowanej pojemności dostosowane do różnych wymagań i potrzeb.

Naszym priorytetem jest świadczenie usług hostingowych na najwyższym poziomie. Przykładamy bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa i oferowanych przez nas usług. Nasza pomoc techniczna działa 24h/7 w tygodni.

Dlaczego my?

Wszystkie nasze serwery ulokowane są w nowoczesnym DATA CENTER, bazujemy tylko na markowych i sprawdzonych serwerach w większości firmy DELL.

Brak limitów transferu! – łącze 1 Gbit!

Kopia zapasowa kont hostingowych w cenie – kopia wykonywana jest raz w tygodniu, klient poprzez panel zarządzający kontem ma możliwość tworzenia kopi zapasowej we własnym zakresie.

pocztaPoczta email na serwerach hostingowych posiada ochronę antyspamową, wdrożone DKIM, SPF, SSL, TLS, RBL, firewall dla wszystkich podpiętych domen. Tłumimy ogromną ilość spamu, rzadko się zdarza aby klient otrzymał niezamówioną pocztę.

Szybki czas reakcji supportu na zgłoszenia oraz wysoka stabilność SLA na poziomie 99%.

Do każdego konta hostingowego dostępny jest panel directadmin pozwalający klientowi na samodzielne zarządzanie swoim kontem (tworzenie kont pocztowych, domen, aliasów, baz danych itp).

Korzystamy z najnowszych rozwiązań, dających pewność iż oferowane usługi będą najwyższej jakości.

Ile to kosztuje?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w zależności od wielkości strony internetowej i jej budowy, liczby odwiedzin, obciążeń. Po otrzymaniu niezbędnych informacji dostosowujemy pakiet i przedstawiamy ofertę, którą w późniejszym czasie może zostać zmodyfikowana do zmieniających się potrzeb serwisu.

Nie hostujemy stron o treści erotycznej oraz łamiących prawo.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zainteresowanych ofertą lub szczegółami prosimy o kontakt telefoniczny 697 107 637 lub email obsluga@bok.jarkal.pl