Braci Niemojowskich 31N, Kalisz
697107637 obsluga@bok.jarkal.pl
JARKAL PL - rozwiązania dla domu i firm

Odzyskiwanie danych

recovery
W dzisiejszych czasach utrata danych to często spotykany problem, wystarczy jeden nieostrożny ruch, a ważne dokumenty i pliki znikają bez śladu. Istnieje wiele niebezpieczeństw związanych z możliwością utraty danych, wirusy, awaria sprzętu, umyślne i nieumyślne wykasowanie plików, formatowanie partycji bez uprzednio zrobionej kopii, powodów może być bardzo wiele. Najważniejsze abyśmy nie podejmowali próby naprawy na własną rękę, nie mając odpowiedniej wiedzy możemy doprowadzić do nieodwracalnej utraty naszych danych. Powodzenie operacji odzyskania danych zależy w dużej części od użytkownika sprzętu oraz prawidłowej reakcji.

Utraciłem dane, co robić?

Prosimy pamiętać, że w przypadku utraty danych niezależnie od skutku, należy natychmiast wyłączyć sprzęt. Każde działanie uszkodzonego nośnika pogarsza jego stan i utrudnia proces odzyskiwania danych.

W przypadku kiedy dysk twardy ulegnie uszkodzeniu fizycznemu, nie wolno otwierać jego obudowy. Zdjęcie obudowy dysku twardego w pomieszczeniach, które nie są do tego przystosowane, grozi bezpowrotną utratą danych lub drastycznym zmniejszeniem żywotności nośnika.

Zleć odzyskanie danych naszej Firmie, każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dlatego też z naszej strony mogą być Państwo pewni profesjonalizmu.

Skontaktuj się z nami za pomocą maila obsluga@bok.jarkal.pl w temacie wpisując „Odzyskanie danych” lub telefonicznie 697 107 637