Braci Niemojowskich 31N, Kalisz
697107637 obsluga@bok.jarkal.pl
JARKAL PL - rozwiązania dla domu i firm

Opinie

zadowolenieAby dostarczać Państwu najwyższej jakości usługi, stale podnosimy swoje kwalifikacje i doświadczenie uczestnicząc w wielu branżowych szkoleniach, kładziemy szczególny nacisk na ich jakość i profesjonalizm a w szczególności zależy nam na zadowoleniu i pozytywnych opiniach naszych klientów.

Nie mamy nic do ukrycia i jako nieliczni na naszym lokalnym rynku oferujemy dodanie opinii o nas na naszej stronie internetowej.

Jeżeli jesteś lub byłeś naszym klientem poniżej zachęcamy do pozostawienia oceny i opinii na temat oferowanych przez nas usług.

Kliknij tutaj, aby przestawić swoją opinie.


* Wymagane pole

wymiana matrycy

18/03/2015 dodane przez Piter

Wymiana matrycy trwała około 3 dni ponieważ musieli ją zamówić. Cenowo konkurencyjni, jedyny minus to ciężko ich znaleźć ponieważ Firma mieści się w domu i brak jest szyldów informacyjnych.


Monika

11/02/2015 dodane przez Szybka pomoc

Z całą przyjemnością mogę napisać pozytywną opinie. Korzystałam z usług firmy JARKAL gdy mój komputer przestał działać. Naprawa przebiegła bardzo szybko i co najważniejsze było tanio! - Dziękuje raz jeszcze.


Wszystko ok

20/11/2014 dodane przez Ola

Polecam, szybko i bez problemów


Doświadczona obsługa

11/04/2014 dodane przez Bartek Piotrowski

Przede wszystkim bardzo szybka naprawa!. Obsługa profesjonalna i z dużym doświadczeniem, szybko i efektywnie rozwiązali mój problem z laptopem. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi innym!


, 5.0 5.0 24 24 rzadko piszę opinię, ale biorąc po uwagę moje dotychczasowe zmagania i problemy z hostingiem strony u poprzednich dostawców zrobię wyjątek - od ponad roku, odkąd przeniosł
Strony:
123