Braci Niemojowskich 31N, Kalisz
697107637 obsluga@bok.jarkal.pl
JARKAL PL - rozwiązania dla domu i firm

Tworzenie stron www

www
Strona internetowa w dzisiejszych czasach to podstawa, pozwala na przedstawienie swojej oferty całemu światu przy relatywnie niskich kosztach. Jest to świetny sposób na pozyskanie nowych klientów, a także komunikację już z obecnymi.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych głównie w oparciu o system WordPress, który daje możliwości klientowi samodzielnej obsługi i administracji oraz zarządzania treścią na swojej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient oszczędza pieniądze, które musiałby przeznaczyć na obsługę swojej strony. Panel administracyjny WordPress jest bardzo intuicyjny i wygodny, każdy bez problemu będzie potrafił dowolnie zmieniać i aktualizować w nim zawartość strony.

Usługa stworzenia strony internetowej w naszej firmie obejmuje również (bez dodatkowych opłat):

  • rejestrację domeny internetowej
  • dopasowanie odpowiedniego pakietu hostingowego
  • instalacji strony na serwerze hostingowym
  • stworzeniu profesjonalnej firmowej poczty email (biuro@twojadomena.pl)
  • uzupełnienie treści strony o wskazane informacje
  • instruktaż obsługi panelu administracyjnego (zmiany i aktualizowanie strony)
Po przedstawieniu przez klienta wstępnych koncepcji, wyglądu i zawartości strony, wykonujemy wycenę. Koszt strony internetowej uzależniony jest od rodzaju i stopnia jej zaawansowania.

Jeżeli chcesz ograniczyć koszty stworzenia strony internetowej oraz przyspieszyć czas jej realizacji, możemy przedstawić Ci gotowe szablony strony internetowej z Twojej branży i dostosować je do Twoich potrzeb.

Chcesz poznać więcej szczegółów, masz pytania?- Zapraszamy do kontaktu, telefon 697 107 637 lub napisz obsluga@bok.jarkal.pl